Zimní příprava

Jak bývá zvykem, od prosince jsme tvrdě makali na tom, aby se naše hra zdokonalila, podařilo se stabilizovat kádr a posílit posty, které nám pomohou k vytouženému postupu.

Od prosince se nás scházelo mnoho a to se zasloužilo o zvýšení kvality naší hry.

Již minulý týden jsme poprvé vytáhli do boje otestovat naše zlepšení, kondici i nové tváře v týmu, kdy jsme sehráli přípravné utkání s B-mužstvem Olešnice, které pískal náš LACKO Rosskohl.

Jednoznačný výsledek 11:1 nám řekl mnohé. Soupeře jsme nešetřili, do sezóny míříme s neskutečnou formou, kterou potvrdil 4-gólový střelec Michal Havlíček, Josef Navrátil a Kuba Skládal.

Výkon celého mužstva působil velmi kompaktním dojmem a naše hra byla na dobré úrovni.

 

Tento týden jsme na našem hřišti přivítali mužstvo TJ SOKOL LUKÁ, které hraje III. třídu.

Tým z Luké se s podzimem pral hrdě, ale široká marodka a ztráta formy nehrála v jeho prospěch. Od začátku utkání šlo vidět, že máme natrénováno a ikdyž šlo o soupeře z vyšší třídy, předčili jsme je jak v nasazení, bojovností, tak i fotbalovým uměním.

Výsledek utkání byl jednoznačný a borci z Luké se tedy nemohli divit, když na konci utkání bylo skóre 7:0 pro náš tým.

Opět musím vyzdvihnout střeleckou formu našeho mužstva, kde se blýskli 4-gólový Michal Havlíček, 2-gólový Josef Navrátil a jedním gólem přispěl i Lukáš Zlámalík.

 

Ze dvou přípravných duelů si tedy odnášíme uctihodné skóre 18:1 a naše ambice se stupňují.

Přístí týden hrajeme poslední přípravné utkání s týmem TJ Mladějovice, které už hodně napoví o základní sestavě pro jarní část sezóny.

 

 

Pro FKO nestranný novinář

 

infoconquerors@yousite.com
888 123 4567
Address1122 Potter Rd, Antelope,
CA 32802

AxiomThemes © 2017. All Rights Reserved.