TJ Tršice – FK Odrlice

Po minulém týdnu, kdy jsme utrpěli porážku s Těšeticemi, jsme se tentokrát vydali do Tršic, kde nás přivítalo už vskutku podzimní počasí a místy podmáčené hřiště.

Nastoupili jsme v této sestavě:

Řezník M. – Pluskal, Tomášek, Pospíšil Jakub, Pospíšil Josef – Skládal J., Řezník R., Koupil, Skládal F. – Rosskohl, Navrátil

Již ve 3. minutě utkání našel Lojza Koupil přesnou přihrávkou Pepu Navrátila, který s přehledem tuto povedenou akci zakončil, když přehodil vyběhnutého brankáře domácího týmu.

V 15. minutě o sobě dal opět vědět Lojza Koupil, kdy vyslal do úniku Kubu Skládala, který nekompromisně zavěsil a upravil skóre zápasu na 0:2.

Tento stav zápasu nás dokonale uklidnil a my si vytvořili další slibné gólové příležitosti, které jsme ovšem nedokázali proměnit. To ovšem neplatilo dlouho a ve 28. minutě nás do trháku poslal kdo jiný než Pepa Navrátil, když obešel domácího brankáře a z úhlu zakončil.

Do druhé půle na nás ovšem domácí borci vlétli pěkně zostra a my jsme měli co dělat abychom neinkasovali. Některé střely skončily na brankové konstrukci, ostatní domácí příležitosti vychytal neprůstřelný Milan Řezník, který tak velkou měrou pomohl udržet čisté konto. Náš výkon ve druhé půli nebyl vůbec ideální, ale i přesto jsme mohli navýšit náš gólový účet o další branky, což se nakonec i podařilo, kdy si domácí borci dali vlastní gól.

Odvážíme si tak cenné 3 body a čisté konto.

Góly: 3´,15´ Josef Navrátil, 15´ Jakub Skládal, 90´ (vlastní) Jiří Glier

21. 10. 2018 14:30 III. třída okres Olomouc 2020/2021