Sokol Příkazy „B“ – FK Odrlice

V minulém týdnu jsme si s přehledem poradili s rezervou Velkého Týnce výsledkem 5:1, teď nás ale čekal rival z nedalekých Příkaz.

Scházíme se v už tradičně malém počtu, ale za to s velkou chutí a odhodláním. Už při příjezdu si všímáme perfektního zázemí s vysokou kvalitou hřiště.

Od počátku utkání je vidět herní vyspělost našeho soupeře. Tlak byl cítit, ale nic jsme nevzdávali. V 15. minutě Lojza Koupil překopl obranu soupeře a náš Pepa Navrátil si poradil jak se soupeřem, tak i s finální přihrávkou, kdy naserviroval míč před odkrytou bránu a Pepa Pospíšil už neměl žádný problém uklidit míč, 0:1. Zbytek první půle se přeléval ze strany na stranu a ojedinělé šance skončily na brankových konstrukcích.

Do druhé půle vstupujeme s odhodláním neinkasovat žádný gól a navýšit skóre. Soupeř nám nadále ukazoval své kvality a předčil nás svou hrou a držením míče. V koncovce se ale dosti trápil. Běžela 75. minuta, kdy po rychlém přečíslení si nádherně navedl Kuba Skládal míč napříč velkým vápnem a střelou do protipohybu gólmana zvýšil skóre zápasu na 0:2. Téměř okamžitě po obdržené brance stouply emoce a domácí mužstvo se dopouštělo více a více chyb. Z jedné takové vytěžil Pepa Navrátil, když zachytil nedůslednou malou domů domácímu brankáři a uzavřel skóre dnešního zápasu na konečných 0:3 z pohledu borců z Příkaz.

Od začátku sezóny táhneme za jeden provaz a naše série neporazitelnosti se prodlužuje, škoda jen smolného utkání ve Velkém Újezdu, které už jsme dávno hodili za hlavu. Šest vítězných zápasů, jedna porážka a nejlepší obrana v soutěži, je naše vizitka k dalšímu soupeři, kterého přivítáme ve velkém derby na domácí půdě a to v neděli 14.10. od 14:30.

Tímto celkem je Sokol Těšetice, který nám bodově šlape na paty. Nenechte si ujít tenhle zápas o čelo tabulky.

Góly: 15´ Josef Pospíšil, 75´ Jakub Skládal, 78´ Josef Navrátil

7. 10. 2018 15:00 III. třída okres Olomouc 2020/2021