TJ Střeň – FK Odrlice

Po velice vydařeném výkonu proti Horní Lodenici se naši borci vydali na cestu do Střeně.

Velké komplikace se dějí už před samotným výkopem, když se nás schází pouze 11. Nic nevzdáváme a věříme v pozitivní výsledek.

Ihned po výkopu se do velké šance dostal Kuba Pospíšil, když nádhernou hlavičkou mířil do protipohybu gólmana, který však perfektním zákrokem tutovku zmařil.
Další půlhodinu se hra odehrávala ve střední části hřiště a šancí nebylo mnoho.
Pár minut před poločasovým hvizdem se do velké šance dostal střelec z minulého utkání Pepa Navrátil, kdy dostal nádherný balón za obranu, ale další výborný zákrok a postoj domácího gólmana, který šanci zmařil.

Polocasovy stav je tedy 0:0. V obavách z fyzické kondice našich borců míříme do šaten.

Začátek druhého poločasu nepřinesl žádný zásadní zvrat v dění na hřišti. Výkon obou mužstev je velice vyrovnaný a tak v tom zápase kralovaly obrany obou mužstev. V závěru zápasu se přece jen do šance dostali domácí, ale střelu že střední vzdálenosti vytáhl pohotově náš Milan Řezník.
Obě mužstva si dělí bod a o rozdílový bodík zabojuji v penaltovem rozstřelu.
V prních 5 sériích se nic zvláštního nestalo a vsichni borci svou penaltu bezpečně proměnili.Zásadní zvrat však přišel v 6. sérii penalt, kdy Milan vystihl směr míče a penaltu bez problémů lapil.
K míči se potom postavil Jirka Tomášek, který svou střelu poslal k levé tyči a rozhodl o tom, že si ze Střeně odvážíme 2 body.

Musíme pochválit naše borce za bojovný a vyčerpávající výkon, kdy přistoupili zodpovědně ke každému souboji a soupeři nedali nic zadarmo.

Příští týden na našem hřišti přivítáme rezervu Velkého Týnce a to vše v neděli 30.9. Od 14:30.

23. 9. 2018 15:00 III. třída okres Olomouc 2020/2021

KlubGóly