FK Odrlice – TJ Tršice

vs

Report

A je to tady !

Jaro v plném proudu a my opět v soutěžním zápřahu. V 1. kole jarní části naší soutěže jsme na domácím hřišti přivítali celek z Tršic.

Hosté přezimovali po nevýrazném podzimu na předposlední příčce naší tabulky, kdy se trefili do brány soupeřů pouze 15-krát a stihli 30 branek inkasovat.

Nové vedení našeho klubu zvolilo pro úvodní kolo tuto sestavu:

1. Milan Řezník, 2 Jiří Tomášek, 3. Jakub Pospíšil (C), 4. Michal Pluskal, 7. Michal Havlíček, 8. Mara Havlíček, 9. Alois Koupil, 10. Radek Řezník, 11. Jakub Skládal, 12. Filip Skládal, 13. Pavel Ženožička

Na štřídání byli připraveni: Filip Řezník a Josef Pospíšil

Do první poloviny utkání jsme se vrhli po hlavě a hned v úvodu jsme si připravili několik slibných brankových příležitostí ke vstřelení úvodního gólu,

Po velkém závaru před soupeřovou brankou se k dorážce dostal Míša Havlíček a v 9. minutě otevřel skóre utkání. To však soupeře nezlomilo a ten odhodlaně nadále útočil.

Ve 21. minutě bylo bohužel srovnáno na 1:1, když jsme zaspali a hosté nás potrestali poněkud sporným gólem. Z ofsajdové pozice se do úniku dostal hostující útočník a nemýlil se.

Po zbytek poločasu jsme si vytvořili další nespočet šancí a střel, které bohužel soupeřova obrana zablokovala nebo jsme měli smůlu v podobě nastřelení brankové konstrukce.

V druhém poločase jsme čekali další dobývání soupeřovy brány. Borci z Tršic se zatáhli na úroveň vlastního vápna a snažili se bránit cenný bod z našeho pažitu. Hrozili jen z ojedinělých brejkových situací.

Obranný val jsme však prolomili hned v 52. minutě, kdy po krásné průnikové přihrávce nedal brankáři šanci Míša Havlíček a navýšil skóre zápasu na 2:1.

Poté jsme se trochu zatáhli a dali soupeři naději se nadechnout. To však soupeř nevyužil a v 71. minutě po dlouhém autovém vhazování na úrovni vápna se hlavičkou nekompromisně prosadil sváteční střelec

Jirka Tomášek a náskok rostl. Do konce zápasu zbývalo 20 minut, které patřily našemu Kubovi Skládalovi, který si se soupeřem pohrál a v 76. minutě se také zapsal do listiny střelců. Tomu však bylo málo a Tršickým

nadělil ještě jednu branku v závěru utkání a tak zpečetil konečné skóre na 5:1.

Góly: 9´, 52´ Michal Havlíček, 76´,84´ Jakub Skládal, 71´ Tomášek

Krásná neděle pro náš celek a bylo vidět, že první jarní utkání přilákalo i mnoho fanoušků, kteří se bavili výkonem obou mužstev.

Příští týden se náš oddíl vydá na půdu do Drahlova, kde jak víme nás přivítá nádherně připravené hřistě, ale také početná základna tamních fanoušků.