FK Odrlice – FK Horní Loděnice

Po nevydařeném minulém kole ve Velkém Újezdu, kde jsme padli 2:3, jsme dnes přivítali na domácí půdě soupeře z Horní Loděnice.

Pohled na tabulku předpovídá vyrovnaný duel. Do zápasu nastupujeme v plné síle! Svatyni nám hlídá zkušený Milan Řezník, obranné trio Tomášek, Koupil, Vysoudil s předstoperem Rosskohlem. Středová lajna v podobě Pluskal, Radek Řezník, Kuba Pospíšil a úderný útok v podobě Navrátil, Skládal a Pepa Pospíšil.

Úvodního výkopu se ujali hosté. Začátek zápasu byl velmi rychlý a naši borci se do soupeře pustili že všech sil. V 8. Minutě jejich snahu sice zpomalila nečekaná návštěva zběhlého hafana na hrací plochu, ale to jim nebránilo otevřít v 11. minutě skóre kdy se do zakončení z pravé strany prosadil Kuba Skládal. Tempo nepolevovalo a o pár minut později začali nevídané gólové hody. V 15. minutě z hranice velkého vápna blýskl nádherným gólem Pepa Pospíšil a Odrlický vlak nehodlal zastavit. Přímým knockoutem soupeře zničila letošní posila z Haňovic Pepa Navrátil! Který během 10-ti minut ukázal nevídané a k vidění byl první letošní HATTRICK! 22. Minuta a jeho individuální akce na pravé straně zakončena k bližší tyči a hostující gólman byl bez sebemenší šance. 27. Minuta a krásny přízemní centr z levé strany Josef zakončuje ve skluzu a míč je v síti. 31. Minuta další akce tohoto mladého talentu zakončena brankou! Skóre po půl hodině hry je nevídaných 5:0 pro naše borce a na hráčích z Loděnice je vidět velká frustrace, zmar a nemohoucnost. Pomalu nestíháme sledovat a zapisovat dění na hřišti. 38. Minuta hry a vidíme už šestou branku domácích z kopačky Kuby Pospíšila. Až smrtelný poločas pro hráče hosti sudí Brázda končí půlku bez nastavení za stavu 6:0.

V poločasové pauze je vidět radost i na domácích fanoušcích. Udírna je v plném proudu a my si užíváme nálady společně s nimi.

Výkopu druhé půle se ujali domácí a my v plném očekávání sledovali co se bude odehrávat nadále. Ve 47. Minutě po dlouhém odkopu se k míči opět dostal Pepa Navrátil a z další individuální akce vidíme jeho dnešní čtvrtou trefu! Na domácích se projevil až velice klidný přístup. Tlak první půle vystřídal zvýšený počet faulů a počínající nejistota. Po zbytek zápasu se hra víceméně vyrovnala. Více ze hry měli sice naši borci, ale díky myšlení individualit se vytratila týmovost a klid na kopačkách. Nádherný výsledek 7:0 nás posunuje na přední příčky naší soutěže. Na škodu jen dodat, že máme stále na čem pracovat a hru tvoří 11 chlapů na hřišti.

Doufáme, že po tomhle nádherném představení nás podpoříte i příští týden a to na hřišti TJ Střeň.

Góly: 11´ Jakub Skládal, 15´ Josef Pospíšil, 22´ 27´ 31´ 57´ Josef Navrátil, 38´ Jakub Pospíšil

16. 9. 2018 14:30 III. třída okres Olomouc 2020/2021

Hřiště