FC Drahlov – FK Odrlice

V tomto týdnu naši hráči zavítali do Drahlova. Do přímo anglického počasí vyrazili na venkovní utkání, kde je přivítal kvalitní soupeř, který má v posledních zápasech neskutečnou formu.

Od začátku utkání byla vidět píle domacího mužstva, kteří byli připraveni urvat doma bodový zisk.

Už v 6. minutě jsme inkasovali a zápas se pro nás nevyvíjel příliš dobře. Dlouho jsme byli pod tlakem a hrozili jen z ojedinělých výpadů a protiútoků.

To se nám podařilo zužitkovat ve 32. minutě, kdy domácí obraně utekl náš Kuba Skládal a vyrovnal na poločasových 1:1.

Druhá půle ukázala přesnou kopii prvního poločasu.

Domací byli silní na míči, byli rychleji u odražených balónů a ve vzduchu vždy o hlavu výše. To pomohlo v 52. minutě ke vstřelení druhé domácí branky.

Jako bychom byli po tahu, bez energie a všude pozdě…..

Naštěstí pro naše borce se podařilo zužitkovat i další výpad do jinak dobře zorganizované domácí obrany a Kuba Pospíšil srovnal na 2:2.

Do konce zápasu už jsme víc neviděli a na řadu přišly divácky atraktivní pokutové kopy.

V těch jsme mohli vidět mnohdy až bizardní zakončení nebo nešťastné zásahy brankářů. Obě mužstva spoléhala hlavně na štěstí a to se přiklonilo k domácím, kteří urvali bonusový bod.

Nutno podotknout, že si jej za bojovný výkon zasloužili.

Góly:32´  Jakub Skládal, 60´ Jakub Pospíšil

Další zápas naši borci odehrají na domácí půdě v derby proti Vilémovu.

Pro FKO nestranný publicista

13. 4. 2019 15:30 III. třída okres Olomouc 2020/2021