FK Odrlice – FC Drahlov

Tento týden jsme přivítali na domácí půdě soupeře z Drahlova. Jak ještě máme v živé paměti, je to celek, který nás doprovázel i minulou sezónu a stejně jako my sestoupil.

Čekal se boj o čelo tabulky, protože před tímto utkáním nás dělil v tabulce minimální počet jen 2 bodů. Soupeř přijel v plné sestavě, to už před úvodním hvizdem slibovalo velký boj. Píšťalky se chopil tento víkend sudí Navrátil.

Hned od začátku jsme se snažili si vytvořit tlak na soupeřovu bránu. Ve 3. minutě Koupil nakopl míč na Navrátila a ten pohotovým sklepnutím naservíroval úvodní gól Rosskohlovi, který se nemýlil a rozvlnil síť. Poté se hra na chvíli vyrovnala, ale ve 20. minutě jsme opět udeřili, když přišla naše velká zbraň v podobě dlouhého autu do soupeřovy šestnáctky. Propadený míč si našel náš nejlepší střelec Pepa Navrátil, který uklidil míč za brankáře soupeře, 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili jak už je naším zvykem trochu volněji a málem se nám to vymstilo. Drahlovu se naskytla nevídaná šance v podobě pokutového kopu, který ovšem bez problémů lapil a zneškodnil náš brankář Milan Řezník. Poté se psychika soupeře zcela rozpadla. V 70. minutě vyslal krásný pas za obranu soupeře Kuba Pospíšil, kde našel nabíhajícího Kubu Skládala, který nádherně poslal míč před bránu, kde se opět nacházel nezastavitelný Pepa Navrátil a zpečetil skóre na uklidńujících 3:0 pro naše borce. O 5 minut později po kombinaci Navrátil – Radek Řezník – Josef Pospíšil, přidal další a poslední gól v utkání Josef Pospíšil.

Soupeř si na konec podzimní části sezóny od náš odváží výslužku v podobě 4 kapříků v síti a my připisujeme našemu bezchybnému brankáři další nulu na účet.

Góly: 3´ Rosskohl, 20´,70´ Navrátil, 75´ Josef Pospíšil

Tímto bych chtěl jménem redaktora poděkovat hrstce hráčů za revitalizaci a údržbu zdejšího hřiště a areálu. Velký dík také patří 12- statečným, kteří stáli za výsledky v podzimní části sezóny a také jistotě v podobě podpory ať už fyzické či psychické Lukáši Zlámalíkovi. Poslední dík patří trenérovi Rosskohlovi staršímu za dobře odvedenou práci, někdy i trpělivost a hlavně všem našim fanouškům, kteří nám drželi palce a fandili nám.

Znovu se v soutěžním utkání potkáme až v dubnu roku 2019, mezitím pro vás máme mnoho akcí pořádaných naším klubem FK Odrlice.