FK Odrlice – Sokol Velký Týnec „B“

Po minulém výborném a soudržném výkonu ve Střeni, jsme dnes na domácí půdě přivítali soupeře z Velkého Týnce.

Na zápas se nás opět sešla jen hrstka, ale jako tým jsme silnější.

Od první minuty jsme soupeři nedali vůbec nic zadarmo a hráli jsme do plných.
Úspěch přišel v 11. minutě, kdy po dlouhém odkopu Jirky Tomáška, který přeletěl obranu soupeře, balón doběhl Pepa Navrátil a nádherným dloubáčkem otevřel skóre zápasu. Po zbytek poločasu jsme soupeře mačkali co to šlo, ale další branky jsme se po mnoha šancích bohužel nedočkali.

Sudí Hubáček v první půli nastavil pouhou minutku.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním opět brzy skórovat. Šancí jsme měli opravdu spoustu, ale prosadit se nám podařilo až v 63. minutě. Opět u toho byl náš Pepa Navrátil. Krásnou střelou z hranice vápna nedal brankáři žádnou šanci. Okamžitě po rozehře se nám vyplatilo soupeře napadat a po pár minutách, vytěžil z chyb obrany soupeře svůj hattrick rozjetý Josef Navrátil. Po té jsme hru zklidnili a zápas si užívali. Radost na sebe nenechala dlouho čekat. V 74. minutě po dlouhém úniku středem hřiště na sebe strhl pozornost i Kuba Skládal, když přesnou střelou na bližší tyč překonal hostujícího gólmana. Od rozehrávky jsme soupeře opět pilně napadali, kdy po našem dlouhém autovém vhazování vytěžil branku Kuba Pospíšil. Skóre zápasu 5:0 pro naše borce.

Tempo hry polevilo a klid na našich kopačkách ovlivnil nepozornost našich zadáků. Dlouhý míč do našeho vápna proskákal až k Týneckému Ondřeji Levákovi, který tak uzavřel skóre dnešního utkání na 5:1.

Tak pěkný a jednosměrný výkon v podzimní části sezóny nevidíme poprvé a doufáme, že ani ne naposled. S každým zápasem cítíme stabilitu týmu a odpovídají tomu i výsledky.

Příští týden se vydáme na nedalekou cestu k rivalovi z Příkaz, kde prověříme kvality jejich rezervy.

Góly:  11´, 63´, 65´ Josef Navrátil, 74´ Jakub Skládal, 76´ Jakub Pospíšil