Sokol Velký Újezd – FK Odrlice

Do Velkého Újezdu jsme přijeli s očekáváním třech bodů z venku. Přivítalo nás katastrofální hřiště, kde najít souvislý kus travního porostu bylo zázrakem. Tvrdá místa střídala podmáčená, kdy doteď si lámeme hlavu, co toho bylo původem.

Ze startu nás překvapil rychlonohý domácí střelec, kterého jsme od poloviny hřiště pouze doprovodili, nebyl přerušen – tudíž po prohození míče mezi našimi stopery lehce skóroval a otevřel skóre zápasu. Po velmi rychlém probuzení přišel náš gól a stav se srovnal. Zdálo se, že utkání budou vévodit pouze nákopy na našeho rychlonohého Míšu Havlíčka, to však utnul v 35. minutě stoper domácích, kdy mu v jeho úniku brnknul v plné rychlosti do nohy a ochromil ho tak, že nejen že utkání nedohrál. Bohužel jsme se nedočkali odpískání faulu, ani udělení jasné ČK! Tím započaly dohady o každý sporný moment. Rozhodčí utkání pan Antoníček nezvládal posuzování běžných přestupků, ve hře převládaly emoce. Těsně před poločasem jsme inkasovali po přímém kopu druhou branku. Více šancí už jsme neviděli a sudí ukončil první půli bez nastavení.

V druhém poločase jsme drželi pevně otěže a srovnali jsme opět na nerozhodné skóre 2:2, gólem Aloise Koupila, kdy přehlavičkoval z velkého vápna vše co bylo v cestě. Měli jsme dále spoustu příležitostí, tak jako vždy, ale branka domácích byla pro nás zakletá. Bohužel po našich chybách v obranném pásmu, pár minut před koncem utkání jsme nepokryli zřejmě jediný útok hostů v druhém poločase a opět nás vyškolil domácí borec Karel Domes a završil tak svůj hattrick.

Tudíž odjíždíme s 0 body, dokopaní a sami na sebe naštvaní.

Snad to u nás doma na zelenajícím se pažitu dopadne lépe.